Щорічний проектний табір «Будуємо мости, а не стіни»

Це інтенсивний курс для підлітків 12-17 років з усіх регіонів України, який ми проводимо з 2014 року. У цьому таборі ми створюємо безпечний простір для діалогу, навчаємо комплексному вирішенню проблем, взаємодії в команді, цифровій безпеці, дизайн-мисленню, розвиваємо емпатію, емоційний і соціальний інтелект.

В «Мостах» діти за власним вибором щодня відвідують по дві майстерні з: театру, музики, арту, психології, спорту, кіноклубу, чайної церемонії, створення трафаретів і постерів тощо.

Докладніше про табір, умови конкурсу і вартість:

bridges.tolerspace.org.ua

Міжнародний тренінг у Швейцарії у партнерстві з Фундацією ім. Песталоцці (Швейцарія)

У 2019 році тренери «Простору толерантності» вперше супроводжували групу українських підлітків до «Дитячого селища Песталоцці» в Швейцарії. Програму курсу створили швейцарські фахівці з громадянської освіти для підлітків, щоб розвинути навички комунікації, медіації конфліктів, сприяти розвитку критичного мислення, навчити створювати подкасти та соціальні проекти.

Разом з нашими тренерами учасники розробляють і презентують в Швейцарії проект, в якому представляють Україну очима підлітка.

Але крім цього насолоджуються прогулянками на свіжому повітрі, покращують свою англійську, стають впевненішими і знаходять друзів в Європі. На вихідних учасники вирушають на автобусні екскурсії.

Діти проживають у кімнатах з усіма зручностями, харчуються 3 рази на день. У будиночках «Дитячого селища Песталоцці» впроваджено самообслуговування: діти по черзі прибирають кімнати, накривають на стіл і миють посуд. Це розвиває самостійність і відповідальність.

Фотозвіти з минулого швейцарського тренінгу ви можете подивитися тут, а ще тут і тут.

Деталі подорожі влітку 2020 очікуйте в квітні на нашій сторінці у Фейсбук.